ריכוז ברכות ואיחולים לבביים לבת שתיים עשרה המגיעה למצוות

גיל 12 לפי היהדות הוא גיל ההתבגרות לבנות. בגיל זה, הבת נחשבת לבוגרת ומקבלת עליה עול מצוות. כלומר שהיא מחויבת בכל המצוות השייכות לנשים כולל צומות, הפרשת חלה ועוד.

יום כזה מיוחד בו ביתכן/בת של קרובה מגיעה לגיל מצוות, ראוי וחשוב לציינו בשמחה אמיתית של מצווה בצירוף שי צנוע ומכתב ברכה מלב אוהב.

תוכלנה להיעזר בברכות השונות להעתיק ולהדביק כרצונכן.

ברכת ההורים לבת המצווה

לביתנו היקרה, בכניסתך לעול המצוות רוצים אנו להמטיר עלייך שפע של ברכות עת כניסתך לעולם המבוגרים נעניק לך איחולים נדירים שתזכי לשמוע, ללמוד ולקיים, וכל אשר תחפצי יתקיים, לברכה ולטובה, באמונה ואהבה, שתלכי תמיד בדרכים ישרות ותתמידי בהחלטותייך ללא פשרות. שתגדלי ותצמחי בכל התחומים וה' ישלח אלייך שפע ממרומים. יתמיד בריאותך ושמחתך, ונזכה להכניסך לחופתך. באהבה חסרת גבולות ומעצורים מאחלים אבא ואמא הנרגשים

ברכת שרשרת הפנינים

לפני 12 שנים, זכינו לקבל שרשרת פנינים שרשרת מיוחדת במינה שכל פנינה ופנינה זוהרת באור יקרות, ושולחת לעולם אלפי ניצוצות. פנינים לבנות, מיוחדות ועדינות הנותנות לשרשרת את יופיה ויוקרה, את זיווה והדרה.

כן יקירה שלנו, הבנת נכון. שרשרת הפנינים היא את. טוב ליבך, נועם הליכותייך וצניעותך הם אלו המעניקים לך את היופי הפנימי והחיצוני שלך. עדינותך ודרכך המיוחדת הם המגדילים אותך. כל אחת מתכונותייך הטובות מתחברות כמו פנינים לשרשרת החיים. את יקרה כמו שרשרת פנינים נדירה. אספי והוסיפי עוד ועוד פנינים של מעשים טובים. הגדילי והרחיבי את שרשרת חייך. וזכרי כל מעשה טוב הוא פנינה מאירה. שמרי על צניעותך, וטוהר ליבך, המשיכי לסלול את דרכך הנאמנה בתורה, במצוות ובמעשים טובים. ונזכה לראותך צועדת בבטחה בבריאות ובמנוחה ואוספת לתוכך עוד ועוד פנינים לאורך כל השנים. באהבה ענקית אבא ואמא המאושרים.

ברכה לחברה שיש לה בת מצווה

ל…. חברתי היקרה, היום הוא יומך הגדול, היום לו חיכית כבר הרבה זמן! והנה הערב נזכה לחגוג איתך יחד את כניסתך לעולם התורה והמצוות, לעולם הבוגרות. ביום כזה אאחל לך מכל הלב שתזכי לבריאות והצלחה בכל אשר תעשי, תתברכי בכל הברכות כולן, ושתמיד תהיי בעליה. ותזכרי שאת אלופה ונדירה, ושתמיד תהיי עבורי חברה יקרה. אוהבת ומאחלת חברתך…..

💜ויש גם ברכות לחתן בר מצווה💜

הצטרפי לשיחה